• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Lodz Brzezinska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Brzezinska

Znaleźliśmy 786 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lodz Łódzkie

15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź, Klonowa

999 360 PLN (1 214 zł/m2)

-
-
823 m2
-
15725737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1,26ha 24684976 15725737 Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. KosodrzewinyZ przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - działkę o imponującej powierzchni 6 308 m², zlokalizowaną w dynamic...

Łódź (Widzew), Kosodrzewiny

1 200 360 PLN (190 zł/m2)

-
-
6308 m2
-
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15790591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25970848 15790591 Budynek usługowo mieszkalny ul: Broniewskiego 6 na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej.Prezentuję nieruchomość składającą się z dwóch budynków o funkcji usługowo mieszkalnej położonych na działce o powierzchni 667 mkw.Budynki zostały wybudowane w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
-
150 m2
1937
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15869262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27404705 15869262 Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta w trakcie zakładania), położone w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej.Oferta ekskluz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026