• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 278

15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15882065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656123 15882065 Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie (31 x 38 m), oferująca doskonałe możliwości zabudowy oraz wyjątkowy komfort przyszłego życia.Nieruchomość wyróżnia się starannie zachowanym zadrzewieniem (dorodne świerki), ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

496 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15712317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24419811 15712317 Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, położone w spokojnej i zielonej ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

599 999 PLN (2 899 zł/m2)

3
1
207 m2
1993
15611896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22439900 15611896 Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Tuszynie o powierzchni 5889 mkw, składająca się z dwóch działek: - działka nr 41 – 3837 mkw – tereny mieszkaniowe i grunty orne,- działka nr 42 – 2052 mkw – grunty orne.Działka jest ogrodzona, zabudowana drewnian...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

1 213 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
5889 m2
-
15583145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21841245 15583145 Przedstawiamy Państwu przestronny dom na prestiżowym łódzkim osiedlu Rogi. Lokalizacja to niezwykle mocna strona tej nieruchomości.Do Lasu Łagiewnickiego, stanowiącego idealne miejsce do spacerów oraz uprawiania różnorodnych aktywności sportowych, je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 399 000 PLN (5 069 zł/m2)

8
2
276 m2
1968
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15742572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24994891 15742572 Działka inwestycyjna 1237 m² al. Politechniki 36, ŁódźNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1237 m², położona przy al. Politechniki w Łodzi. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 200 000 PLN (3 395 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15411859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940947 15411859 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dworku, usytuowanego na działce o powierzchni 1145 m2, w malowniczej miejscowości letniskowo wypoczynkowej Grotniki.Grotniki położone są w lasach nad rzeką Lindą, w odległości około 10 km od Zg...

Grotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 499 999 PLN (8 929 zł/m2)

4
2
168 m2
1932
15846538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26889443 15846538 Dworek z potencjałem na dużej działce w Modlicy, gm. Tuszyn.Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Modlica, gmina Tuszyn, w spokojnej, zielonej części powiatu łódzkiego wschodniego. To propozycja dla osób, które szukają przestr...

Modlica (Łódzkie, gm. Tuszyn)

899 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
6369 m2
-
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968