• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 278

15890660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882899 15890660 Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz cieszyć się kojącym widokiem na otwartą przestrzeń panoramy osi...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

239 000 PLN (5 025 zł/m2)

2
1
47.56 m2
-
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stanie surowym do ...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

810 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15865423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300227 15865423 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi.Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

498 000 PLN (8 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15875073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527170 15875073 Szukasz domu, który łączy zapach nowości z możliwością własnej aranżacji wnętrz? Ta nieruchomość to czysta karta w standardzie premium, gotowa na Twoje pomysły!Dom przeszedł generalny remont w 2024 roku – od nowych instalacji, przez docieplenie, aż p...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

599 000 PLN (5 348 zł/m2)

4
3
112 m2
-
15875850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526055 15875850 Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta?Zapraszamy do Katarzynowa (gm. Koluszki) – miejsca, które łączy nowoczesny komfort z ...

Katarzynów (Łódzkie, gm. Koluszki)

524 000 PLN (4 985 zł/m2)

5
2
105.11 m2
2023
15875486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525548 15875486 Dom, który zarabia na siebie! Fotowoltaika, Pompa Ciepła i 5 minut do Zalewu. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z przestrzenią, a rachunki za ogrzewanie przestają istnieć? Ten dom w Strzelcach (gm. Mniszków) to propozycja dla osób, któr...

Strzelce (Łódzkie, gm. Mniszków)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

5
-
150 m2
1985
15875375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525561 15875375 Szukasz mieszkania, w którym słońce zagląda do okien od rana do wieczora, a widok z balkonu nie kończy się na ścianie sąsiedniego bloku? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

259 000 PLN (5 232 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1974
15875841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526034 15875841 Marzysz o miejscu, gdzie zamiast sąsiada za płotem zobaczysz sarny, a poranną kawę wypijesz w akompaniamencie śpiewu ptaków? Ta działka to nie tylko grunt – to Twój prywatny kawałek lasu.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Stefanów (nr ...

Stefanów (Łódzkie, gm. Rokiciny)

169 000 PLN

-
-
6641 m2
-
15875710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526014 15875710 Szukasz nieruchomości, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia? Ta kawalerka przy ul. Małkowskich 8 to pewny zysk i bezpieczeństwo kapitału.Dlaczego to strzał w dziesiątkę?Najbardziej pożądane 2. piętro: Idealne dla każdego najemcy – od studenta p...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

174 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
1
27.26 m2
1970
15875813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27525984 15875813 Spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku Owczary oferują mieszkańcom i odwiedzającym ciszę oraz bliskość natury i rzeczki Radonki która płynie na skraju naszych działek. Otoczenie pól, lasów i łąk sprzyja spacerom, rowerowym wycieczkom oraz obco...

Owczary (Łódzkie, gm. Mniszków)

321 700 PLN

-
-
32500 m2
-
15875126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525553 15875126 Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?Przy ul. Skierniewickiej 2 w Lubochni czeka na Ciebie nieruchomość, która wymyka ...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

129 000 PLN (2 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1884