• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 278

15875874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526144 15875874 Szukasz domu, który nie kończy się na czterech ścianach, ale oferuje styl życia, o jakim inni tylko marzą? Przedstawiamy nieruchomość, gdzie prestiż spotyka się z naturą, a przestrzeń daje nieskończone możliwości.Ta wyjątkowa posiadłość to połączenie...

Józefin (Łódzkie, gm. Ujazd)

1 149 000 PLN (6 839 zł/m2)

4
2
168 m2
2010
15875855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526076 15875855 NOWA, NIŻSZA CENA! Działka z bonusem – blisko 35 arów Twojej prywatności! Szukasz miejsca, które zachwyca od pierwszego wejrzenia? W Lubochenku przy ul. Skierniewickiej czeka na Ciebie grunt, który oferuje coś więcej niż tylko metry kwadratowe. To tu...

Lubochenek (Łódzkie, gm. Lubochnia)

90 000 PLN

-
-
2081 m2
-
15763259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom na osiedlu domków 25420334 15763259 Przestronny dom z potencjałem w Łowiczu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Łowicza, na działce o powierzchni 630 m². Budynek o powierzchni zabudowy 128 m² i użytkowej 96 m² to ni...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

640 360 PLN (5 003 zł/m2)

5
-
128 m2
-
15517320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20310971 15517320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej:- lokal o łącznej powierzchni 262 m2 (w tym 42 m2 ogrodu zimowego lub ogródka otwartego)- cena do negocja...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 300 000 PLN (12 595 zł/m2)

11
-
262 m2
-
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-