• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 278

15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka budowlana  o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątkow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15831266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690086 15831266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 4234).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

330 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4177 m2
-
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15872869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502940 15872869 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15872720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500518 15872720 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15671782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23678258 15671782 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 1116 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, ora...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

89 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1116 m2
-
15872721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500519 15872721 Nowy wykończony dom z garażem i ogrodem Budynek F2 Osiedle ŁawySzukasz nowego domu gotowego do zamieszkania bez remontu i bez czekania na budowę?Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny budynek F2 położony na Osiedlu Ławy pod Bełchatowem. To jedna z ...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

799 000 PLN (7 134 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15666109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584672 15666109 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 878 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, oraz...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

70 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15872713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500516 15872713 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 281 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

281 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2342 m2
-
15872712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500514 15872712 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 355 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

355 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2960 m2
-
15840807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784844 15840807 Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Ziemiary, gmina Bolimów, powiat Skierniewice, w cichej i spokojnej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce do zamieszkania, spacerów oraz wycieczek rowerowych, z dala od miejskiego zgiełk...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

199 000 PLN (5 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1980