• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 92

15868820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27391151 15868820 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,89 m, zlokalizowaną w nowej, prestiżowej inwestycji przy ul....

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15835695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703310 15835695 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut dojdziesz do przystanków komunikacji miejskiej, które zapewniają s...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (11 176 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15798323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166778 15798323 Rezerwacja!3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Falistej w ŁodziOpiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15838961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737585 15838961 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 6022 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do natychmiastowego najmu. Opis lokalizacji:Nieruchomość poło...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (13 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15829250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649614 15829250 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1908
15795665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26101836 15795665 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Dogodna, centralna lokalizacja w Łodzi, która oferuje wyjątkową równowagę między bliskością centrum miasta, a komfortemspokojem codziennego życia.W otoczeniu mieszkania istnie...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1937
15806914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26354976 15806914 2-pokojowe mieszkanie przy Parku na ZdrowiuOpiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel.: 602 101 602NieruchomośćJasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane na 3. piętrze (z 3) w bloku z cegły z 1931 roku.Nieruchomość znajduje się w jednej...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 058 zł/m2)

2
1
52 m2
1931
15869168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402901 15869168 Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy PŁ. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokry...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
35.67 m2
2025
15584990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Łódź, Polesie 21876969 15584990 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL242025Oferta dostępna wyłącznie u nas.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m², położone na 4. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (6 439 zł/m2)

3
1
66 m2
1970
15648086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23246480 15648086 Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i umówienia się na oglądanie. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na remont czy wykończenie.Do apartamentu prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 090 000 PLN (18 167 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15845091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850805 15845091 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m² Łódź, Polesie ul. BratysławskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni rozkładowe, co oznacza niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń idealne...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1972
15775071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25662765 15775071 Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w zielonym sercu Łodzi!Apartamenty Zdrowie to unikalna inwestycja na łódzkim rynku nieruchomości, stworzona z myślą o osobach, które cenią nowoczesny styl życia, komfort i bezpośredni kontakt z naturą. Położona prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (12 020 zł/m2)

3
1
99 m2
2020