• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 92

15841673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792686 15841673 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po generalnym gotowy do zamieszkania lub do wynajmu. Opis lo...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (12 071 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15772067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600451 15772067 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przearanżowania na trzy pokoje!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15790488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968166 15790488 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni lokalizację przyjazną dla rodzin z dzieć...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15784846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862145 15784846 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku z cegły z 1930 r. Choć znajduje się w samym centrum Łodzi, bud...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

445 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15778984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25763749 15778984 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy ul. Rajdowej 20A w Łodzi. Budynek jednoklatkowy z windą, w bardz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (9 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1996
15772064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600441 15772064 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1900
15779351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25772551 15779351 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Pienistej w ŁodziOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu przy ul. Pienistej w...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

710 000 PLN (10 597 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15651618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23345918 15651618 Inwestycyjny potencjał 4 pokoje, 2 łazienki, 1. piętro idealne pod wynajem!Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak602-101-602Nieruchomość:Lokal znajduje się na 1. piętrze. Powierzchnia 65 m została zaadapt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

519 000 PLN (7 985 zł/m2)

4
2
65 m2
1910
15725983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690712 15725983 Przestronne 2 pokoje na Retkini w zielonej okolicy!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi, nieopodal ulicy Księdza Jerzego Popiełuszk...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (9 355 zł/m2)

2
1
31 m2
1970
15694880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24094426 15694880 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej Retkini. W okolicy znajdują się parki, restauracje, sklepy, przystanki autobusowe oraz tramwajowe i duży dostęp do wolnych miejsc...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (8 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1975
15863694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254998 15863694 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKUSzukasz nieruchomości z charakterem, która oferuje coś więcej niż standardowe cztery ściany? Mam przyjemność zaprezentować przes...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (5 065 zł/m2)

3
1
77 m2
1938