• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Bełchatów

Znalezionych ofert: 45

15890660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882899 15890660 Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz cieszyć się kojącym widokiem na otwartą przestrzeń panoramy osi...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

239 000 PLN (5 025 zł/m2)

2
1
47.56 m2
-
13387599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88627 13387599 Oferujemy działkę o powierzchni 2126 m2. Z możliwością dokupienia drugiej takiej samej wielkości. Działka inwestycyjna położona w ścisłym centrum Bełchatowa. Posiada Plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę wielogabarytową. Idealna dla inwes...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

450 000 PLN (212 zł/m2)

-
-
2126 m2
-
14474357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 129623 14474357 Przytulne i widne mieszkanie, idealne dla dwojga lub singla Mieszkanie jest bardzo ładnie wykończone. Kuchnia urządzona gustownie i z klasą. Łazienka o dużej powierzchni z prysznicem. Dwie szafy wnękowe. Z części dziennej pokoju został wydzielony obs...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

208 000 PLN (6 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
13387598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88626 13387598 Na sprzedaż działka o powierzchni 2126 m2. Z możliwością dokupienia drugiej takiej samej. Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w samym centrum Bełchatowa. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę wielogabaryto...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

450 000 PLN (212 zł/m2)

-
-
2126 m2
-
13892105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2198972 13892105 Oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 200 m2 Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta. Położona na działce 540 m2 ogrodzonej z bramą wjazdową. Obiekt posiada 5 lokali w tym wc i łazienkę. Największe pomieszczenie ma 128 m2 p...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

350 000 PLN

11
-
-
-
13892336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199207 13892336 Okazja .Budynek na magazyn lub produkcję. Cena przystępna. Duży praktyczny budynek do dowolnej przebudowy lub aranżacji. Dotychczas w budynku była prowadzona dyskoteka. Wysokość pomieszczeń stwarza możliwość wysokiego składowania. Obiekt jest położon...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 600 000 PLN

11
-
-
-
13891527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198228 13891527 Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni mieszkalnej 132 m2. Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 243 m2. Cała powierzchnia użytkowa domu wynosi około 360 m2. Posiada duże poddasze użytkowe do zaadaptowania. Dom ogrodzony z trwałą bramą...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

690 000 PLN (1 917 zł/m2)

5
2
360 m2
2009
13396966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88703 13396966 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok 4000 m2 Nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Bełchatowa w sąsiedztwie Leroy Merlin, galeria Olimpia i liczne sklepy handlowo usługowe. Działka z warunkami pod zabudowę handlowo-usługową i wielogabar...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

900 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15875196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526220 15875196 Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany w 2018 roku i jest w pełni gotowy do zamieszkania – nie wymaga żadnych nakładów...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 250 000 PLN (9 988 zł/m2)

4
1
125.15 m2
2018
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom + parter z oddzielnym niezależnym wejściem 27264257 15864059 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Posiada garaż w bryle budynku oraz parter o powierzchni 73,12 m² z niezależnym, oddzielnym wejście...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15767420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe + wykonany częściowy remont 25525994 15767420 Oferuję Państwu wyjątkową okazję do nabycia tego urzekającego mieszkania o powierzchni  68,8 mkw, usytuowanego na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie.W 2022r. został wykonany remont pokoi, łazienki, wc oraz holu, w których z...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

363 360 PLN (5 344 zł/m2)

3
1
68 m2
1980
15751585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący + garaż | spokojna okolica 25143912 15751585 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużym potencjałem, położony w centrum Bełchatowa, w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 732 mkw, a powierzchnia całkowita domu wynosi 73 mkw.To idealna propozycj...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

420 360 PLN (5 758 zł/m2)

4
1
73 m2
-