• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Bełchatów

Znalezionych ofert: 45

15895238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961043 15895238 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m², położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i przeszło generalny remont. L...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

309 000 PLN (8 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971
13703489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2007880 13703489 Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizowany. Działka o powierzchni 4634 m² powierzchnia użytkowa ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

7 600 000 PLN (1 583 zł/m2)

11
-
4800 m2
-
15893156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901509 15893156 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie.Nieruchomość wyróżnia się bardzo ustawnym układem pomieszczeń, dużym salonem ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

290 000 PLN (5 472 zł/m2)

2
1
53 m2
1973
15494227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19806622 15494227 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę z dużym potencjałem położoną w Bełchatowie przy ulicy Czyżewskiego, nr ewid. 50511, zgodnie z MPZP ma charakter budowlano-rolno-leśny. Jej całkowita powierzchnia wynosi 11800 m2, z czego 5...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

500 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
11800 m2
-
15599457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22172870 15599457 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę część lub całość trzykondygnacyjnego budynku przeznaczonego pod działalność handlowo-usługową w centrum Bełchatowa.Nieruchomość leży przy drodze wojewódzkiej w bliskiej odległości od centrum handlo...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

19 900 PLN (16 zł/m2)

3
-
1220 m2
-
15739578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24933820 15739578 Okazja! Na sprzedaż, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie (woj. łódzkie). Powierzchnia mieszkania to: 75,18 m2. Nieruchomość wymaga małego remontuodświeżenia, ale posiada już świe...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

399 000 PLN (5 307 zł/m2)

3
1
75.18 m2
1986
15642461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23105144 15642461 Oferuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76,84 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą, zlokalizowane na os. Binków w Bełchatowie (woj. łódzkie)W skład mieszkania wchodzą;- Salon -przestronny, jasny, ustaw...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

485 000 PLN (6 312 zł/m2)

3
2
76.84 m2
1988
15390177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17483329 15390177 Nowa cena !!!Na sprzedaż dom w centrum Bełchatowa z bardzo dużą działką sąsiadującą z rzeką Rakówka.Jest to jedyna w swoim rodzaju nieruchomość, dla osób, które szukają czegoś w centrum Bełchatowa z dużą działką, na której właściciele urządzili prze...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

999 000 PLN (6 764 zł/m2)

6
2
147.7 m2
1985
15377689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17194501 15377689 Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni okolo 60 m2 w atrakcyjnej części miasta naprzeciw rynku w Bełchatowie.Na lokal składa sie-sala sprzedażowa-pomieszczenie biurowe-zaplecze-WC Miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Lokal po...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 550 PLN (26 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15587455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21905492 15587455 NOWA NIŻSZA CENA!!!Dla osób poszukujących takiego domu to będzie bardzo dobra wiadomość.Obniżamy cenę o 110tyś!!!Na sprzedaż dom w samym centrum Bełchatowa.Dom na działce prawie 10 ar, dodatkowo budynek gospodarczy, cała działka w pełni uzbrojona z p...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

840 000 PLN (4 163 zł/m2)

6
2
201.78 m2
-
15476062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19408674 15476062 Na sprzedaż wyjątkowa kamienica mieszkalno-usługowa w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza – jedynym deptaku w mieście. Budynek łączy funkcję mieszkalną i komercyjną, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla inwestorów oraz osób szukających...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

399 000 PLN (2 934 zł/m2)

4
1
136 m2
-