• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Skierniewice

Znalezionych ofert: 151

14994160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6295098 14994160 Działka budowlana inwestycyjna idealna dla dewelopera w Skierniewicach Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną idealną dla dewelopera. Działka znajduje się na osiedlu Widok w Skierniewicach, szerokość działki to 11 m. W drodze kanalizacja, woda i pr...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

384 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1269 m2
-
15639384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23037522 15639384 Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort, niepowtarzalną przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

655 733 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
14923031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4755009 14923031 Działka budowlana inwestycyjna 6000 mkw Widok Skierniewice Mam do zaoferowania działkę budowlaną inwestycyjną 6000 mkw, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem istnieje możliwość zabudowy mieszkaniowej i usługowej. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 800 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
6027 m2
-
14671540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 159439 14671540 Wynajem lokalu użytkowego z parkingiem w Skierniewicach Mam do wynajęcia lokal użytkowy na Zadębiu w Skierniewicach z parkingiem. Lokal można wynająć od zaraz. Dużym atutem jest duża witryna. Lokal do własnej aranżacji. Chętnych zapraszam do kontakt...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 000 PLN (36 zł/m2)

11
-
55 m2
2004
15599898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22180899 15599898 Ofertę stanowi mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku 4-kondygnacyjnym. Dwa duże pokoje (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienka razem z WC i przedpokój zajmują całe piętro. Jeden z tych pokoi ma oddzielne wejście z klatki schodowej.  Takie roz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 800 PLN (25 zł/m2)

2
1
71 m2
1990
13275277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 87978 13275277 Lokalizacja jakich mało. Sąsiedztwo centrum miasta. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Teren graniczący bezpośrednio z centrum Skierniewic. Punkt dobry zarówno dla tych, którzy chcą mieszkać w centrum (gdzie jest blisko do wszelkich pun...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

800 000 PLN (7 843 zł/m2)

3
1
102 m2
1930
13299286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 88128 13299286 Świetne miejsce na dom jednorodzinny. Ładne drzewa wzdłuż ogrodzenia. Wszędzie blisko. Bezpiecznie. W promieniu 1 kilometra ( idąc na pieszo) jest centrum handlowe na Osiedlu Widok, szkoła podstawowa, przedszkola, poczta, szpital, apteki. Pięć minut...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

176 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15859597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, przestronne mieszkanie z balkonem 27172037 15859597 Zapraszam do odkrycia mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, światło i ogromny potencjał aranżacyjny. Położone przy prestiżowej i cenionej ulicy Prusa w Skierniewicach, stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących komfortu, spokoju oraz wyg...

Skierniewice, Bolesława Prusa

489 360 PLN (8 156 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15770733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25563330 15770733 Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej poprzez drogę prywatną na zasadach współwłasności. W dr...

Skierniewice (Sierakowice lewe) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

105 000 PLN

-
-
825 m2
-
15770711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25561848 15770711 Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej poprzez drogę prywatną na zasadach współwłasności. W dr...

Skierniewice (Sierakowice lewe) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

115 000 PLN

-
-
924 m2
-
14773909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 187016 14773909 Oferuję do wynajmu plac z budynkiem magazynowo-biurowym. Plac o wymiarach 90 m x 45 m z wymurowanymi 19 boksami do składowania materiałów sypkich i legalizowaną wagą do 60 ton. W budynku hala magazynowa o pow 140 m 2 i częścią biurową o pow około 1...

Skierniewice (Dębowa góra) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

5 500 PLN (1 zł/m2)

11
-
4400 m2
-
13938565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 101237 13938565 Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jeden pokój o powierzchni 19m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej lub pod niewielką firmę handlowo - usługową. Wszystkie media w cenie wynajmu. Wę...