• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Skierniewice

Znalezionych ofert: 151

14016916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 102115 14016916 Dom z lat 80-tych zbudowany z cegły, z dwoma tarasami i ogrodem zimowym. Przestronny dom z trzema sypialniami na górze, salonem, odrębną kuchnią i gabinetem na parterze.Lokalizacja na osiedlu Zadębie przy ślepej uliczce. Dom ma swój urok. Nie jest t...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

490 000 PLN (4 083 zł/m2)

5
2
120 m2
1980
15401251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17720089 15401251 Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca kolejowego. Pomimo miejskiej lokalizacji cisza, spokój bra...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

300 000 PLN (2 381 zł/m2)

11
-
126 m2
2024
12057824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 83578 12057824 Działka leśna z 80-letnim drzewostanem z przewagą sosny. Nie ma możliwości budowy domu. Działka zlokalizowana jest w Budach Grabskich.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłan...

Skierniewice (Budy grabskie) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

50 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15446195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18749877 15446195 Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym min. budowę domu jednorodzinnego. W drodze prąd i sieć wodna. działka o wymiarach 23x156 m i powierzchni 3575 m 2 . Bardzo dobra lokalizacja ok. 3km od gra...

Skierniewice (Mokra lewa) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

178 750 PLN

-
-
3575 m2
-
15214169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12794865 15214169 Piękny, wybudowany w wysokim standardzie dom na dużej, 1450 m 2 działce. Dom się składa z sześciu pokoi, w tym duży salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W bryle domu jest garaż jednostanowiskowy z zapleczem gospodarczym. Dom jest ocieplony wewnątrz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
220 m2
2000
15862248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27223524 15862248 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na VIIIXp. bloku na os. Widok w Skierniewicach.Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, WC i loggii.Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia. Do mieszkania przynależy p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

460 000 PLN (7 539 zł/m2)

3
-
61.02 m2
1970
15876156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532338 15876156 Działka budowlana 732 m² Skierniewice, WidokNieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w cichej, kameralnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest uzbrojona i daje duże możliwości zagospodarowania. Dodatkowym atutem jest moż...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

270 000 PLN (369 zł/m2)

-
-
732 m2
-
15869674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27407147 15869674 Działka inwestycyjna w centrum Skierniewic pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 111 zlokalizowana w ścisłym centrum Skierniewic przy ul. Jagiellońskiej 9, przeznaczona pod realizację inwestycji o charakte...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 250 000 PLN (1 658 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15100363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9811750 15100363 Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Skierniewicach Mam do zaoferowania działkę budowlaną w Skierniewicach, znajdującą się na ulicy Kasztanowej. Jest to bardzo dobra lokalizacja, cicha, spokojna okolica, blisko lasu. Możemy spotkać jelenie...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

380 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
7113 m2
-
14634594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 152950 14634594 Lokal posiada duże, dobrze widoczne witryny i wejście od ruchliwej ulicy, pod najem długoterminowy. Działający od wielu lat lokal handlowy (250 m²) w centrum miasta, pod długoterminowy wynajem. Bardzo dobra lokalizacja - lokal stanowi część komplek...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

5 948 PLN (24 zł/m2)

11
-
250 m2
2000
15642363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23100377 15642363 Kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką 39,47m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort, niepowtarzalną przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. Wysoki standard wykończen...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 746 PLN (11 942 zł/m2)

1
1
39 m2
2025
15655751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23393771 15655751 Apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym i łazienką 47,9m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort, niepowtarzalną przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. Wysoki stand...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

589 170 PLN (12 536 zł/m2)

3
1
47 m2
2025