• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Lodz Brzezinska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Brzezinska

Znaleźliśmy 789 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lodz Łódzkie

15875787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27600777 15875787 TWOJA SŁONECZNA BAZA NA 1. PIĘTRZE – ZERO KOMPROMISÓW!Szukasz mieszkania, ale masz dość oglądania wnętrz, które wyglądają jak muzeum lat 90. albo szybki „lifting” pod sprzedaż? Chcesz zainwestować w bazę, która jest uczciwa, doświetlona i położona ta...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 639 zł/m2)

2
-
37.31 m2
1968
15875675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584931 15875675 PANCERNA BAZA NA LIMANOWSKIEGO – TU NIE KUPUJESZ KOTA W WORKU!Masz dość oglądania mieszkań „po remoncie”, gdzie pod świeżą farbą i najtańszym panelem czai się aluminiowa instalacja z lat 70.? Przestań płacić za „pudrowanie trupa”. Na Limanowskiego (r...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

437 000 PLN (7 995 zł/m2)

3
1
54.66 m2
1980
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź, Klonowa

999 360 PLN (1 214 zł/m2)

-
-
823 m2
-
15725737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1,26ha 24684976 15725737 Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. KosodrzewinyZ przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - działkę o imponującej powierzchni 6 308 m², zlokalizowaną w dynamic...

Łódź (Widzew), Kosodrzewiny

1 200 360 PLN (190 zł/m2)

-
-
6308 m2
-
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15790591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25970848 15790591 Budynek usługowo mieszkalny ul: Broniewskiego 6 na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej.Prezentuję nieruchomość składającą się z dwóch budynków o funkcji usługowo mieszkalnej położonych na działce o powierzchni 667 mkw.Budynki zostały wybudowane w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
-
150 m2
1937
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000