• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 926

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
146 m2
2010
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15730512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24781322 15730512 Do sprzedaży obiekt przemysłowy w dzielnicy Łódź-Górna na działce 1924m2Nieruchomość składa się z dwóch budynków:- 949m2 - 162m2 łącznie 1038m2W budynkach znajdują się  pomieszczenia produkcyjno - magazynowe oraz socjalne i sanitarne.Obiekt posiada w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 400 000 PLN (2 312 zł/m2)

11
-
1038 m2
1990
15697727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24135966 15697727 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy o powierzchni całkowitej 674 m2 stojący na ogrodzonej wybrukowanej działce o powierzchni 1180 m2Budynek składa się z 3 kondygnacji:1. Piwnica - powierzchnia magazynowa oraz kotłownia2. Parter - powierzchnia ma...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (4 154 zł/m2)

3
-
674 m2
1960