• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 924

15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15669440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23612045 15669440 Na sprzedaż lokal usługowy w Łodzi przy ul. BrukowejOferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 396 m², usytuowany na 2. piętrze budynku. Przed obiektem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe, co stanowi duży atut zarówno dla kl...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (2 399 zł/m2)

11
1
396 m2
1950
15793042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26030108 15793042 69 m² z BALKONEM w SERCU Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta!Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od tętniącej życiem Manufaktury tu historia spotyka się z nowoczesnością a k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1944
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

910 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15505949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20067049 15505949 Polecam wyjątkową nieruchomość położoną w Łodzi na Radogoszczu Wschodzie.Jest to odbudowany zabytkowy pałacyk w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 830 m2, położony na działce - 3 450 m2 ze starodrzewem. Budynek może być wykorzystany jako  restau...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 950 000 PLN (3 554 zł/m2)

11
-
830 m2
2022
15846299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26879969 15846299 ŁÓDŹ - POLESIE ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone w sprzęt AGD. Budynek został ocieplony ma nowy dach, elewację, okna,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

238 000 PLN (12 526 zł/m2)

1
1
19 m2
1910
15831341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26691897 15831341 Wyjątkowe mieszkanie 57 m² w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (Złotno Polesie).Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek, z dbałością o jakość, funkcjonalność i detale. Jasne, pełne naturalnego światła...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

694 600 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
57 m2
2022
15662223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495056 15662223 Działka budowlana na Julianowie o powierzchni 6094 m2.Media - woda miejska - na działce            - prąd - na działce            - gaz - w drodze            - kanalizacja - w drodzeWedług projektu architekta można wybudować tam 31 domów w zabudowie ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 000 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
6094 m2
-
15591177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21998728 15591177 Ulica  Jana i Cecylii- działka budowlana o powierzchni 5000 m2.Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę trzech dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnych urządzeń budowlanych.Media - prąd - w drodze            -...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 325 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
5000 m2
-