• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 924

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15875321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555588 15875321 TWOJA PRYWATNA REZYDENCJA PRZY PARKU (Z PARKINGIEM W CENIE!)Przyznaj się – ile razy krążyłeś pod domem, przeklinając brak wolnych miejsc? Ile razy marzyłeś, żeby po prostu wejść, rzucić klucze i nie myśleć o remoncie przez najbliższą dekadę?Mamy to. ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (8 952 zł/m2)

3
1
55.74 m2
1962
15898049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28022435 15898049 Inwestycja marzeń! Działka budowlana 796 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę – Łódź.Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to idealny grunt pod budowę Twojego wymarzonego domu jednorodzinnego, zlok...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

240 000 PLN

-
-
933 m2
-
15875328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525500 15875328 Marzysz o własnym domu lub szukasz inwestycji na łódzkich wzniesieniach? A może chciałbyś mieć kawałek ziemi, który pomieści całą Twoją wizję? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż d...

Łódź (Nowosolna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN

-
-
2372 m2
-
15884447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27702944 15884447 Inwestycja marzeń! Działka budowlana 796 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę – Łódź.Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to idealny grunt pod budowę Twojego wymarzonego domu jednorodzinnego, zlok...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN

-
-
796 m2
-
15876173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532526 15876173 Inwestycja marzeń! Działka budowlana 1069 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę – Łódź.Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to idealny grunt pod budowę Twojego wymarzonego domu jednorodzinnego, zlo...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

220 000 PLN

-
-
1069 m2
-
15875709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526012 15875709 Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – idealna inwestycja w Łodzi! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w dzielnicy Żubardź, na ulicy Kołodziejskiej. Działka o powierzchni 423 m² to do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

670 000 PLN

-
-
422 m2
-
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969