• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 924

15450486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 18845592 15450486 Niezależnie od tego, czy planujesz kontynuować obecny model biznesowy, czy wprowadzić własną koncepcję funkcjonowania obiektu – ta nieruchomość oferuje elastyczność i możliwości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębio...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

13 900 000 PLN (6 043 zł/m2)

12
2
2300 m2
2010
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14996957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6370384 14996957 ŁÓDŹ-ul.Konstantynowska, lokal produkcyjno-handlowo-usługowy o pow. 227 m2. Polecam Państwu do najmu usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, lokal handlowo-usługowo-produkcyjny o łącznej powierzchni 227,49 m2.Składa się on z pomieszczeń gospodar...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 000 PLN (22 zł/m2)

11
1
227 m2
1995
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
14233108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106355 14233108 Atrakcyjna działka 3,528 m2 Łódź ul. Romanowska idealna pod budowę domu jednorodzinnego Atrakcyjna działka 3,528 m2 Łódź ul. Romanowska idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje. Graniczny z budową drogi S14.Działka znajduje się na pogra...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
3528 m2
-
13391637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 88642 13391637 NA SPRZEDAŻ DOM + ATRAKCYJNA DZIAŁKA 15,715mkw ŁÓDŹ-BAŁUTY Na sprzedaż atrakcyjny dom o pow. 200 mkw.+ ogromna działka o powierzchni 15715 m2w Łodzi przy ulicy Toeplitza.Nieruchomość jest o ogrodzona z mediami :*prąd*woda*szamboDziałka ma duży poten...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (4 400 zł/m2)

7
-
250 m2
1995
12935066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 86271 12935066 Działka 11.100 m2 Łódź Złotno z domem i halami magazynowymi . Atrakcyjna działka 11.100 m2 blisko centrum Łodzi.Na działce znajduje się dom o powierzchni 403,98 m2, mieszkalne 174 m2, resztę stanowią pomieszczenia produkcyjne.W domu znajdują się:PAR...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 000 PLN (342 zł/m2)

-
-
11110 m2
-
15441945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18647162 15441945 Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15426766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18311462 15426766 NA SPRZEDAŻ 2 POZIOMOWY APARTAMENT NA osiedlu *ZIELONY ROMANÓW* NA SPRZEDAŻ 2-POZIOMOWY APARTAMENT O POW. 123mkw NA III PIĘTRZE W BLOKU Z CEGŁY Z 2001 r., ZIELONY ROMANÓW – ul. ROMANOWSKA (OSIEDLE MONITOROWANE).Mieszkanie w stanie do zamieszkania od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 911 zł/m2)

4
2
123 m2
2000
15417409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18075203 15417409 Łódź - Osiedle Mireckiego -wyjątkowe , wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, , usytuowane na drugim piętrze.Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni w której jest wydzielona garderoba, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 900 PLN (9 089 zł/m2)

2
1
55 m2
1928
15251474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13841838 15251474 ŁÓDŹ-blisko centrum, wyremontowany lokal pod wynajem 35,95 m2. na pierwszym piętrze. Proponuję Państwu na wynajem lokal o powierzchni 35,95 m2 usytuowany na pierwszym pietrze.Znajduje się on niedaleko centrum, blisko alei Jana Pawła II.Został w tym ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 189 PLN (34 zł/m2)

11
-
35 m2
2001