• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 924

15136574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10684128 15136574 ŁÓDŹ - CENTRUM - działka budowlana o pow. 700 m2. Na sprzedaż działka budowlana w samym centrum Łodzi o powierzchni 700 m2.Wymiary 21 x 33,5 m2.Wszystkie media miejskie.Interesująca propozycja dla dewelopera z wyobraźnią.Szybki dostęp do komunikacji...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
700 m2
-
14901791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4366144 14901791 ŁÓDŹ-POLESIE, kawalerka o powierzchni 15,56 m2 nowa,urządzona w zrewitalizowanej kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż w pełni urządzoną i wyposażoną w sprzęt AGD-lodówkę,kuchenkę i mikrofalówkę- kawalerkę o pow. 15,56 m2 w zrewitalizowanej kamieni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

186 720 PLN (12 448 zł/m2)

1
1
15 m2
1910
15257586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14014223 15257586 ŁÓDŹ-lokal pod wynajem na 1 piętrze, po remoncie, 150 m2. Proponuję Państwu na wynajem lokal usytuowany na pierwszym piętrze o powierzchni 150,40 m2., składający się z pięciu pomieszczeń - 35,95 m2. 32,55 m2 41,54 m2 20,9 m2 19,1 m2.Znajduje się on n...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 957 PLN (33 zł/m2)

11
-
150 m2
2001
14776069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188734 14776069 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 6095 m2. ŁÓDŹ - ulica ROMANOWSKA, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6095 m2. Teren jest utwardzony częściowo kostką, ogrodzony i posiada dwie bramy. W jego obrębie znajdują się budynki nadające s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 150 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
6095 m2
-
14742146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25584 14742146 ŁÓDŹ-BAŁUTY-działka budowlana dla inwestora pod budowę bloku - 567 m2. Proponowana działka o powierzchni 567 m2. i wymiarach 25 x 23 metra, znajduje się niedaleko ulicy Franciszkańskiej.PUM ( powierzchnia użytkowa mieszkań ) - 600 m2.Powierzchnia za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (1 058 zł/m2)

-
-
567 m2
-
15288969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14836296 15288969 ŁÓDŹ - centrum, działka po zabudowę wielorodzinną 422 m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 422 m2. pod zabudowę wielorodzinną, położona parę minut drogi od Manufaktury. Warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem.Wskaźni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 900 PLN (1 874 zł/m2)

-
-
422 m2
-
15182446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11883132 15182446 Działka inwestycyjna o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi Do zaoferowania posiadam działkę budowlano-usługową o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi. Nieruchomość na sprz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 300 000 PLN (1 232 zł/m2)

-
-
3489 m2
-
15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
14813702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 207366 14813702 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 8733 m2. Proponuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8733 m2, znajdującą się na ulicy Romanowskiej, niedaleko osiedla Zielony Romanów.Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa.Media : woda, prąd i ga...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 546 096 PLN (177 zł/m2)

-
-
8733 m2
-
15897971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28015994 15897971 Na sprzedaż ciche, doświetlone mieszkanie z dużym balkonem typu loggia na RadogoszczuOpiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:W odległości kilku minut spacerem znajdują się liczne tereny zielone, park, ogrody działkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (8 143 zł/m2)

2
2
49 m2
1979
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15807647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376176 15807647 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, w rejonie Bałut. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska liczne sklepy, punkty usługowe, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (8 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1975