• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Bełchatów

Znalezionych ofert: 45

15813887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26608580 15813887 Nowy Rok, nowa cena!!!Kamienica inwestycyjna w centrum Bełchatowa – Plac Narutowicza Na sprzedaż kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza – jedynym deptaku w mieście. Lokalizacja zapewnia...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

399 000 PLN (2 934 zł/m2)

1
-
136 m2
-
15785243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25870220 15785243 Na sprzedaż, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m², położone na osiedlu Dolnośląskim II etap w Bełchatowie, w czteropiętrowym bloku, który jest obecnie w trakcie remontu elewacji. Balkon typu loggia został już wyremontowany, dzię...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

238 000 PLN (4 505 zł/m2)

3
1
52.83 m2
1983
15626775 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22748393 15626775 Oferuję do wynajęcia atrakcyjny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 86m2 m² na osiedlu Dolnośląskim przy ul.Wyszyńskiego, obok sklepu Lux. Lokal znajduje sie, przy głównej ulicy dzięki czemu, jest bardzo dobrze widoczny. Składa się z duż...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

3 010 PLN (35 zł/m2)

11
-
86 m2
-
15564081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21413583 15564081 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Bełchatowie na ul. Czaplinieckiej.Działka o regularnym kształcie około 97x114m o powierzchni 10683m2 z przeznaczeniem w MPZP jako inne tereny zabudowane Bi.Na tego rodzaju działkach można wybudować np. biurowce, gal...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

4 059 540 PLN

-
-
10683 m2
-
15807895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26382688 15807895 Na sprzedaż działka z zabudowaniami – ul. Wojska Polskiego 170, okolice Grocholic Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy ul. Wojska Polskiego 170, w rejonie Grocholic. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z lat 50. XX wieku, a t...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

410 000 PLN

-
-
1634 m2
-
15654365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368558 15654365 Na sprzedaż dom z lat 50tych z zabudowaniami., budynki gospodarcze, stodoła. Nieruchomość przy głównej ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie. Ze względu na duże natężenie ruchu kołowego, idealnie sprawdzi się pod działalność.Cena nieruchomości to 410t...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

410 000 PLN (4 100 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15518948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20349190 15518948 Na sprzedaż dwie zadbane działki rolno-budowlana we wsi Strzyżewice gmina Kluki, powiat bełchatowski, woj. łódzkie.Działki są w trakcie wyodrębniania, około 80 arów każda, około 280m x 27m, cena około 120tyś za jedną.Na działkach drzewostan mieszany,...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

240 000 PLN

-
-
16000 m2
-
15808065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26383145 15808065 Na wynajem lokal użytkowy – Plac Narutowicza, centrum miasta Szukasz lokalu w sercu miasta, który przyciągnie klientów od pierwszego dnia? Ten lokal o powierzchni 20 m² z bezpośrednim wejściem z ulicy to idealna propozycja pod usługi, handel lub małą...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15806108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26323236 15806108 Nowa oferta! Rozkładowe mieszkanie – Bełchatów, os. Przytorze, ul. Reymonta.Idealne dla rodziny z dziećmiNa sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na II piętrze niskiego bloku. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym układem – stref...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

430 000 PLN (5 691 zł/m2)

4
1
75.56 m2
-
15719390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24566318 15719390 Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bełchatowie, ulica Daleka.Działki są w trakcie podziału. Docelowa wielkość to około 1100m2.W drodze mamy prąd, wodę, kanalizację.Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

220 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15400042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17684112 15400042 NOWA NIŻSZA CENA!!!Dla osób poszukujących takiego domu to będzie bardzo dobra wiadomość.Obniżamy cenę o 100tyś!!!Na sprzedaż dom w samym centrum Bełchatowa. Dom na działce 0,0985, dodatkowo budynek gospodarczy, cała działka w pełni uzbrojona z przez...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

850 000 PLN (4 213 zł/m2)

6
-
201.78 m2
1970
15805935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319047 15805935 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Przytorze w Bełchatowie – idealne dla osób, które chcą dostosować przestrzeń do własnych potrzeb! Parametry nieruchomości:- 3 ustawne pokoje- Kuchnia z wyposażeniem- Łazienka oraz osobna toaleta- Balkon ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

296 000 PLN (5 612 zł/m2)

3
1
52.74 m2
1985